II runda eliminacyjna - 17 lipca, 24 lipca
(Losowanie - 23 czerwca 2014, 14:30 - Nyon)
Győri ETO FC-
IFK / Fola
Nieman Grodno-
FH / Glenavon
-SV Grödig
Sant Julià / Čukarički
-FC Groningen
Aberdeen / Daugava Ryga
-AS Omónia Lefkossías
Folgore / Budućnost
Differdange / Atlantas - Szirak / Szachtior Karaganda
-Szachtior Soligorsk
Derry / Aberystwyth
-SK Niederösterreich Sankt Pölten
Botew / Libertas
Molde FK - ND Gorica
Hapoel Beer Szewa-
Split / Mika
CFR Cluj - FK Jagodina
Bursaspor Kulübü-
Turnovo / Czichura
FK Mladá Boleslav-
Qəbələ / Široki Brijeg
FK Sarajevo-
Haugesund / Airbus UK
Ruch Chorzów-
Vaduz / College Europa
AGS Astéras Trípolis - Rovaniemen Palloseura
Lovćen / Željezničar - UE Santa Coloma / Metalurg
FC Slovan Liberec - MFK Košice
Motherwell FC-
Stjarnan / Bangor
Neftçı Baku-
Koper / Čelik
FC Luzern - Saint Johnstone FC
SV Zulte Waregem - Zawisza Bydgoszcz
Hapoel Tel Awiw-
Pjunik / Astana
HNK Hajduk (Split)-
Jeunesse / Dundalk
-Lech Poznań
Fram / Kalju
Víkingur / Daugava Daugavpils - Santos / Tromsø
-FC Zestafoni
Hibernians / Spartak Trnava
-AIK (Solna)
B36 / Linfield
-Zoria Ługańsk
Rudar / Laçi
-FK Krasnodar
Kalev / Honka
FK AS Trenčín - FK Vojvodina (Nowy Sad)
-Esbjerg fB
Kajrat / Kukësi
Dinamo Mińsk-
MyPa-47 / ÍF
Petrolul Ploiești-
Sioni / Flamurtari
Crusaders / Ekranas - VPS / Brommapojkarna
HNK Rijeka-
Sliema / Ferencváros
Rosenborg / Jelgava - Banga / Sligo
CSKA Sofia-
Škendija 79 / Zimbru
Veris / Liteks - Diósgyőr / Birkirkara
IF Elfsborg-
Tiraspol / İnter
-Győri ETO FC
-Nieman Grodno
SV Grödig-
FC Groningen-
AS Omónia Lefkossías-
Szachtior Soligorsk-
SK Niederösterreich Sankt Pölten-
ND Gorica - Molde FK
-Hapoel Beer Szewa
FK Jagodina-CFR Cluj
-Bursaspor Kulübü
-FK Mladá Boleslav
-FK Sarajevo
-Ruch Chorzów
Rovaniemen Palloseura - AGS Astéras Trípolis
MFK Košice-FC Slovan Liberec
-Motherwell FC
-Neftçı Baku
Saint Johnstone FC - FC Luzern
Zawisza Bydgoszcz - SV Zulte Waregem
-Hapoel Tel Awiw
-HNK Hajduk (Split)
Lech Poznań-
FC Zestafoni-
AIK (Solna)-
Zoria Ługańsk-
FK Krasnodar-
FK Vojvodina (Nowy Sad) - FK AS Trenčín
Esbjerg fB-
-Dinamo Mińsk
-Petrolul Ploiești
-HNK Rijeka
-CSKA Sofia
-IF Elfsborg